Меню
  • Як швидко продати електромобіль
  • Як швидко продати електромобіль - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Як швидко продати електромобіль

Як швидко продати електромобіль - Фото №6Як швидко продати електромобіль - Фото №7Як швидко продати електромобіль - Фото №8Як швидко продати електромобіль - Фото №9Як швидко продати електромобіль - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Ще недавно ми чули про електронні автомобілях з теленовин або Інтернету, коли за кордоном представляли чергову новинку автомобільного ринку. На сьогоднішній день продажу електромобілів ростуть у всьому світі, тільки радянські водії не поспішають користуватися таким засобом пересування. В нашій країні відсутня державна підтримка на придбання будь-якого автомобіля, не кажучи вже про машину на батарейках, в той час як в Європі є окремі програми, наприклад, субсидії.

Не так давно автомобіль з електронним двигуном вважався дорогою, не привабливою і непрактичною іграшкою, розрахованої на короткі поїздки. Сьогодні його зовнішній вигляд суттєво змінився. Для того щоб електрокари могли прийти на зміну звичайним, вартість акумулятора повинна ставати менше. І хоча з 2010 року джерела живлення здешевили в 4 рази, це не вплинуло на їх доступність. Наприклад, накопичувачі, які дозволяють подолати відстань близько 400 км на одному заряді, будуть мати ціну близько 20 тисяч доларів. Звичайно, можна знайти і більш бюджетні варіанти, і великі автовиробники прагнуть випускати доступні електрокари, але поки це не дуже вдається. Так, відома фірма Tesla випустила перші відносно недорогі електромашини Model S і X, але для людей з низьким і навіть середнім достатком вони все одно залишаються не по кишені.

Майбутнє за електротранспортом

Поза сумнівом, машина з електродвигуном наділена багатьма перевагами в порівнянні з класичними, такими як економічність, безшумність, екологічність. Акумуляторний транспорт не завдає шкоди навколишньому середовищу і, відповідно, здоров’ю людини вихлопними газами.

Все більше автовиробників виробляють машини на батареях. Серед них знамениті бренди, як Mercedes, BMW, Ford. Питання в іншому, чи готові ми до такого завтра? Скільки в Україні існує спеціальних станцій для зарядки «кабріолета» на батарейках? На жаль, у нас немає 100 % готовності до повного переходу на мотори з електродвигуном.

Якщо ви маєте намір реалізувати свого «залізного друга» і не знаєте, як хвацько це провернути, звертайтеся в компанію Express Vykup, де фахівці проведуть оцінку вашої машини та після укладення договору проведуть викуп авто в Києві миттєво і якісно.

З допомогою автовикупу можна легко продати вашого «залізного коня»!