Меню
  • Як відбувається пряма перереєстрація авто?
  • Як відбувається пряма перереєстрація авто? - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Як відбувається пряма перереєстрація авто?

Як відбувається пряма перереєстрація авто? - Фото №6Як відбувається пряма перереєстрація авто? - Фото №7Як відбувається пряма перереєстрація авто? - Фото №8Як відбувається пряма перереєстрація авто? - Фото №9Як відбувається пряма перереєстрація авто? - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Класична схема купівлі/продажу автомобіля зі зняттям його з обліку та повторною постановкою новим власником вимагає більше фінансових витрат, ніж пряма перереєстрація авто, вартість якої розраховується без урахування оплати вищевказаних операцій. Постановка або зняття з обліку автомобіля сплачується згідно з тарифами Державного сервісного центру. Тому набагато вигідніше звернутися в компанію, яка пропонує пряму перереєстрацію авто без зняття її з обліку. Розглянемо, що для цього потрібно.

Необхідні документи

Щоб була виконана реєстрація транспортного засобу без зняття з обліку, необхідно надати наступні документи:

  • Паспорт з ідентифікаційним номером власника автомобіля. Якщо машина продається за генеральним дорученням, необхідно надати його оригінал і паспорт особи, на яку вона оформлена.
  • Технічний паспорт автомобіля.
  • Паспорт з ідентифікаційним номером майбутнього власника авто.
  • Власне автомобіль, оскільки без його присутності угода не може бути здійснена.
  • Довідка з військкомату, якщо одна зі сторін або обидві є юридичними особами.

Пакет документів невеликий і не вимагає багато часу, щоб зібрати його. Тепер розглянемо, як проходить перереєстрація авто без зняття з обліку.

Процедура перереєстрації авто

Перше, що виконується, це перевірка автомобіля по базах даних на предмет арешту або викрадення. Також перевіряється інформація про те, знаходиться машина під заставою чи ні. Перевірка виконується протягом 30-40 хвилин, і якщо все в порядку, то оформляється договір купівлі/продажу. Після його підписання продавець може бути вільний, а новий власник машини буде присутній на перереєстрації, яка триває приблизно 2 години. Після її закінчення новий власник отримує технічний паспорт автомобіля на його ім’я і номери. Без договору купівлі/продажу перереєстрація авто неможлива.

Таким чином, звертаючись до компанії, яка пропонує пряму перереєстрацію, покупцеві не доведеться замислюватися про те, як поставити машину на облік. Весь процес триває всього кілька годин, а покупець переходить у володіння машиною, маючи законну підставу експлуатувати її. При цьому угода проходить без підводних каменів, що гарантує її безпеку. Сьогодні покупка авто з перереєстрацією без зняття з обліку вважається найшвидшим способом купити транспортний засіб.