Як вигідно позбутися старого авто
Меню
  • Як вигідно позбутися старого авто - Фото №2
  • Як вигідно позбутися старого авто - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Як вигідно позбутися старого авто

Як вигідно позбутися старого авто - Фото №7Як вигідно позбутися старого авто - Фото №8Як вигідно позбутися старого авто - Фото №9Як вигідно позбутися старого авто - Фото №10Як вигідно позбутися старого авто - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Існує кілька оптимальних варіантів того, як продати старий автомобіль швидко і не за безцінь. Пам’ятайте, що неможливо знайти ідеальний спосіб продажу транспорту: якщо ви хочете швидко реалізувати авто, то доведеться знизити цінник. А якщо вас цікавить велика сума продажу, то знадобиться відвести більше часу на продаж автомобіля, щоб дочекатися потрібного покупця.

Автовикуп в Києві вважається найшвидшим способом реалізації авто. Ви отримаєте гроші за операцію практично відразу, проте тут необхідно бути уважними. Якщо вас зацікавив викуп авто, дорого продати транспорт можливо тільки при зверненні в перевірену організацію. Маловідома компанія по автовикупу може оцінити вашу машину на 10-15% нижче ринкової вартості. Може вас і влаштує така ціна, але якщо ви не можете самостійно визначити хоча б приблизну вартість вашого автомобіля, це стає проблемою.

Віддавайте перевагу таким компаніям, які спеціалізуються на викупі авто вже тривалий час. Також ви повинні пам’ятати, що погоджуватися на ціну, запропоновану в першій-ліпшій компанії, не варто. Ви маєте право звернутися відразу в кілька організацій і вибрати ту, яка пропонує оптимальні умови.

Як продати машину швидко

Якщо у вас недостатньо часу на те, щоб вибирати компанію з викупу в Києві та інших містах України, або продавати машину власноруч, можна скористатися послугами автоаукціону. До нього залучаються скупники транспортних засобів, які оцінюють вашу пропозицію та оголошують власну ціну.

По закінченню торгів на аукціоні, вам повідомляють максимальну ціну, яку скупники готові заплатити за автомобіль. Якщо ви згодні з сумою, машина продається, а ви отримуєте гроші. Однак переконайтеся, що у вашому місті проводяться такі заходи. В іншому випадку варто почати пошук інших способів, наприклад, Trade-In.

Трейд-Ін — це обмін старого авто на новий з доплатою. Тобто ви вибираєте новий транспортний засіб, а гроші з продажу старого автомобіля погашають частину вартості нового. Очевидно, що даний спосіб підійде лише в тому випадку, якщо ви хочете продати свій транспортний засіб і відразу придбати щось більш нове.

Переваги Trade-In в наступному:

  • нема потреби самостійно шукати покупця;
  • ризик потрапити на шахраїв зведений до мінімуму, особливо в тих випадках, коли ви купуєте не старий автомобіль, а новий;
  • угода здійснюється дуже швидко.

Комісійна площадка та автобазар

Якщо вас не влаштовують перераховані способи того, де можна продати автомобіль, то на спеціалізованому майданчику вартість машини продавці задають самі. Транспорт буде знаходитися там, поки не знайдеться покупець. Відмова можлива лише в тому випадку, якщо ви вирішите вказати занадто велику ціну за свою машину.

Реалізація автомобіля через онлайн-автобазар дозволяє продати транспорт по максимально можливої ​​вартості, та не платити ніяких комісій. Однак такий спосіб позбавлення від старого автомобіля змушує власників власноруч розміщувати оголошення, шукати покупця, а сам процес продажу транспорту часто займає дуже багато часу.

Якщо ви хочете швидко продати авто за оптимальною вартістю, з усіх перерахованих варіантів оптимальним залишається автовикуп. Потрібно просто звернутися в надійну компанію — EXPRESS VYKUP.

 Як вигідно позбутися старого авто - Фото №21Позвонить сейчас