Меню
  • Як вибрати авто на автоматі
  • Як вибрати авто на автоматі - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Як вибрати авто на автоматі

Як вибрати авто на автоматі - Фото №6Як вибрати авто на автоматі - Фото №7Як вибрати авто на автоматі - Фото №8Як вибрати авто на автоматі - Фото №9Як вибрати авто на автоматі - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Автомобілі з автоматичною коробкою передач давно завоювали популярність.  Це обумовлено простотою водіння. Багато в чому поширенню АКПП сприяє збільшення кількості жінок за кермом.  Дамам простіше управляти автомобілем з автоматичною трансмісією. При їзді не потрібні зайві рухи, і можна повністю зосередитися на дорозі.  Але як вибрати авто на автоматі? Чим керуватися при огляді і покупці машини?

Скористайтеся простими порадами, які допоможуть уникнути неприємностей:

  1.  Спробуйте автомобіль в справі, зверніть увагу на його роботу на початку руху.
  2.  Перевірте рівень масла в АКПП і його якість.
  3.  Врахуйте швидкість і плавність перемикання швидкостей.

Машина повинна рушати м’яко.  Виключені пробуксовки. При перевірці масла воно повинно бути коричневим і злегка прозорим.  Чорний колір і гар вказують на несправність коробки передач. Затримки при перемиканні швидкостей – чергова ознака поломки.  Враховуйте всі нюанси, щоб не купити «кота в мішку».

Додаткові дії для перевірки працездатності АКПП

Якщо ви не знаєте, як самостійно перевірити справність коробки-автомата, скористайтеся допомогою професіоналів.  Домовтеся з продавцем і відженете машину в автосервіс. Після діагностики вам нададуть повну інформацію про стан АКПП.  Не шкодуйте грошей на огляд авто. Краще витратити трохи зараз, ніж після вкласти велику суму в ремонт одного з найдорожчих вузлів автомобіля.

Якщо ви придбали машину з автоматичною трансмісією, але з яких-небудь причин вирішили її продати, то зверніть увагу на спеціальні послуги.  Компанія Express Vykup пропонує оформити угоду на вигідних умовах. Перевага співпраці в тому, що для Автовикуп не потрібно пошук клієнтів. Вам не потрібно чекати, коли машина комусь сподобається.  Прижене автомобіль на експертну оцінку. Фахівці виставлять висновок про його стан і вкажуть ціну покупки. Якщо вартість влаштує, то переходите до підписання договору. Виконавши всі дії, ви отримаєте гроші.  Так здійснюється процедура викупу авто в Києві. Все просто і доступно!