Меню
  • Як вибрати авто з механічною КПП?
  • Як вибрати авто з механічною КПП? - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Як вибрати авто з механічною КПП?

Як вибрати авто з механічною КПП? - Фото №6Як вибрати авто з механічною КПП? - Фото №7Як вибрати авто з механічною КПП? - Фото №8Як вибрати авто з механічною КПП? - Фото №9Як вибрати авто з механічною КПП? - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Автомобілі з механічною коробкою передач користуються попитом у водіїв «старого гарту».  Молодь давно пересіла на автомат. Незважаючи на відносну простоту вибору машини необхідно враховувати певні нюанси.  В іншому випадку можна придбати авто з несправною коробкою передач і віддати за ремонт чималу суму.

Для самостійної перевірки роботи механічної КПП переходите до наступних дій:

  1. Оцініть можливість перемикання швидкостей при вимкненому моторі.
  2. Під час тестового заїзду зверніть увагу на звуки редуктора.
  3. Перевірте витік масла і стан сальників (виконується в оглядовій ямі).

Швидкості повинні перемикатися без зусиль.  При цьому неприпустимі сторонні звуки або наявність люфту.  Якщо ви не можете перемкнути передачу, то можлива поломка самого механізму.  Візьміть до уваги проблеми, що виникають, щоб обговорити їх з професіоналом.

Найбільш поширені причини несправності МКПП

При виборі авто з механічною КПП перевіряйте коробку не тільки у вільному стані, а й під навантаженням.  При цьому нерідко виникають ситуації, коли швидкість «вибиває». Вина тому – знос муфти або шестерні передачі.

Можлива підвищена вібрація при перемиканні швидкостей.  Вона обумовлена ​​руйнуванням опор коробки або ослабленням болтів.  Якщо ви самостійно не можете перевірити справжні причини несправності, то звертайтеся в сервіс.

Якщо перед вибором нового авто вам необхідно продати стару машину, то не обов’язково витрачати час на очікування клієнтів.  Ви можете звернутися в компанію Express Vykup. Вона не перший рік працює на ринку України. Діяльність організації укладена в наданні послуг автовикуп.  Суть в тому, що ви прижене машину, експерти оцінюють її вартість, а при згоді укладається договір відповідно до законодавства. Після його підписання ви отримаєте гроші, а весь процес займе не більше 2 – 3 годин.  Викуп авто в Києві здійснюється на вигідних умовах, в чому ви можете переконатися особисто.