Меню
  • Як вибрати страховку для авто: основні критерії
  • Як вибрати страховку для авто: основні критерії - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Як вибрати страховку для авто: основні критерії

Як вибрати страховку для авто: основні критерії - Фото №6Як вибрати страховку для авто: основні критерії - Фото №7Як вибрати страховку для авто: основні критерії - Фото №8Як вибрати страховку для авто: основні критерії - Фото №9Як вибрати страховку для авто: основні критерії - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Обов’язковий поліс автострахування в Україні – ОСЦПВ.  При його виборі не варто економити, але і переплачувати теж не потрібно.  Щоб визначитися з компанією, ознайомтеся з умовами страхування та вартістю послуг.  Також зверніть увагу на репутацію фірми і її рейтинг.

Серед основних критеріїв при виборі компанії відзначте для себе:

  • співвідношення вартості і якості.  Для цього ознайомтеся з відгуками про діяльність фірми та рівні виплат;
  • наявність пільг для пенсіонерів, інвалідів, учасників бойових дій (якщо до вас це має відношення);
  • суму не покриваємої шкоди, яку доведеться сплатити самостійно;
  • можливість прямого врегулювання страхового випадку.

Знаючи, як вибрати страховку для авто і не прогадати з компанією, ви зможете оцінити пропозиції на ринку і знайти оптимальний варіант.

Зміни в законодавстві

З 21 вересня 2019 року набули чинності зміни, запроваджені Нацкомфінпослуг.  Тепер ліміти виплат у разі виникнення страхової ситуації збільшуються на 30%.  Покриття шкоди майна сягає 130 000 грн. Для відновлення здоров’я виплачується до 260 000 грн.  Раніше ці показники лімітувалися сумами в 100 000 і 200 000 гривень відповідно.

Для відшкодування своїх витрат страховими компаніями введені підвищені коефіцієнти для авто на іноземних номерах.  Показники збільшені з 2 – 4 до 5 – 10. Безаварійна їзда оцінена коефіцієнтом 0,9. Якщо ж водій був учасником ДТП, для нього тариф може зрости в 1,8 рази.

Зміни торкнулися і інших сфер при визначенні ціни поліса.  Тепер вартість виставляється не за місцем реєстрації машини, а за місцем проживання власника.  Населені пункти поблизу Києва об’єднали з містами-мільйонниками. Через це прайс збільшений в середньому на 60%.  Для інших регіонів вартість підвищена приблизно на 15%.

Як продати машину після ДТП?

Якщо ви побували в ДТП і хочете продати машину, то скористайтеся послугами компанії Express Vykup.  З її допомогою ви швидко отримаєте гроші, уклавши договір. При цьому не потрібно чекати, коли з’явиться покупець.  Викуп авто в Києві здійснюється відразу після оцінки транспортного засобу і підписання документів.