Меню
  • Як вигідно продати французькі авто?
  • Як вигідно продати французькі авто? - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Як вигідно продати французькі авто?

Як вигідно продати французькі авто? - Фото №6Як вигідно продати французькі авто? - Фото №7Як вигідно продати французькі авто? - Фото №8Як вигідно продати французькі авто? - Фото №9Як вигідно продати французькі авто? - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Автомобілі, вироблені у Франції, важко сплутати з машинами інших країн.  Вони привертають увагу стильним дизайном, високим рівнем комфорту, безпекою при експлуатації.  Більшість моделей випущено чотирма великими концернами. Вони відрізняються зовнішнім виглядом і інтер’єром, наявністю додаткових опцій.  Але кожен автомобіль по-своєму привабливий для фанатів французьких брендів.

На ринку України представлені моделі від:

  •  Citroen;
  •  Peugeot;
  •  Renault;
  •  Bugatti.

Поширені компактні автомобілі, при експлуатації яких не виникає проблем з паркуванням.  Не менш популярні машини в кузові «універсал». Але, не дивлячись на затребуваність французьких авто, часом дуже складно їх продати.  Це може бути пов’язано зі зниженням купівельної активності або завищеною ціною. У таких ситуаціях ідеальна послуга автовикупу, за допомогою якої ви отримаєте гроші протягом кількох годин.

Надійна компанія – високі ціни

Викуп авто в Києві оформлюється документально з урахуванням вимог законодавства.  Але в сфері купівлі-продажу транспортних засобів чимало шахраїв. Щоб не потрапити на їх вудку, скористайтеся послугами перевіреної компанії Express Vykup.  Вона не перший рік працює на території України, надаючи клієнтам вигідні умови.

Переваги співпраці з Express Vykup укладені у високій швидкості оформлення угод.  Всього пару годин, і машина буде продана. Компанія не займається пошуком покупців, поки авто оформлено на вас.  Суть її діяльності полягає в іншому. Спочатку машина викуповується, і тільки після оформлення угоди здійснюється подальший продаж.

Особливість в тому, що ви можете надати б / у авто у відмінному стані або після ДТП.  Також здійснюється викуп кредитних і проблемних машин. При цьому діють вигідні умови і високі тарифи при оцінці вартості автомобіля.