Меню
  • Як вигідно продати рідкісний автомобіль
  • Як вигідно продати рідкісний автомобіль - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Як вигідно продати рідкісний автомобіль

Як вигідно продати рідкісний автомобіль - Фото №6Як вигідно продати рідкісний автомобіль - Фото №7Як вигідно продати рідкісний автомобіль - Фото №8Як вигідно продати рідкісний автомобіль - Фото №9Як вигідно продати рідкісний автомобіль - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Вигідно продати рідкісний автомобіль – не проблема.  Але для цього потрібно знати основні правила. Суть в тому, що такі моделі не користуються попитом.  Ними захоплюються, на них звертають увагу. Але не кожен готовий до подібного придбання. Якщо ви візьмете до уваги прості поради, то шанси на вигідну угоду збільшаться в кілька разів.  Для цього необхідно:

  1.  Підготувати автомобіль до продажу.
  2.  Вибрати спосіб реклами товару.
  3.  Визначитися з вартістю.
  4.  Скласти оголошення.
  5.  Зробити якісні фото.
  6.  Правильно спілкуватися і торгуватися з покупцями.

Передпродажна підготовка включає в себе автомийку (кузов і двигун), чистку салону, усунення очевидних несправностей.  До способів реклами відносяться розміщення оголошення в Інтернеті, в газеті або безпосередньо на машині. Щоб виставити адекватну вартість, порівняйте схожі пропозиції.  При складанні оголошення оперуйте фактами, не допускайте обману. При спілкуванні з покупцями розмовляйте впевнено і ввічливо, відповідайте на питання тільки по суті.

Що не потрібно робити під час продажу автомобіля?

Бажаючи швидке оформлення угоди, не намагайтеся обдурити покупця.  Не потрібно замовчувати про будь-які поломки або перехвалювати машину.  Ваша хитрість буде розкрита при першому ж огляді авто в сервісі.

Не фарбуйте кузов безпосередньо перед продажем.  Свіже покриття добре помітно, що викличе питання з боку покупця.  Зазвичай перша причина фарбування – участь в ДТП.

Якщо ви врахували всі поради і рекомендації, а покупець на рідкісний автомобіль так і не знайдений, є альтернативний варіант.  Ви можете скористатися ним відразу, не витрачаючи час на очікування угоди. Суть полягає в зверненні в компанію Express Vykup. Вона працює на території України, надаючи послуги Автовикуп.  Ви зможете продати машину в день звернення. Але ціну призначають експерти компанії після огляду транспортного засобу. Викуп авто в Києві зручний і практичний. Оформляйте угоду на вигідних умовах.