Меню
  • Як замовити іменний номер: актуальна інформація для власників авто
  • Як замовити іменний номер: актуальна інформація для власників авто - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Як замовити іменний номер: актуальна інформація для власників авто

Як замовити іменний номер: актуальна інформація для власників авто - Фото №6Як замовити іменний номер: актуальна інформація для власників авто - Фото №7Як замовити іменний номер: актуальна інформація для власників авто - Фото №8Як замовити іменний номер: актуальна інформація для власників авто - Фото №9Як замовити іменний номер: актуальна інформація для власників авто - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Іменний номерний знак привертає увагу до автомобіля.  Нерідко власники машин замовляють їх, щоб виділитися серед друзів.  Незалежно від причин, які підштовхнули до замовлення індивідуального номера, потрібно взяти до уваги порядок його видачі.

Отримати номера можна тільки для транспортних засобів, які пройшли реєстрацію в територіальних органах МВС.  Вони дійсні виключно при поїздках по Україні. Покинувши межі країни, необхідно використовувати знаки, які відповідають вимогам Конвенції.  В іншому випадку можна накликати неприємності.

Замовлення іменного номера здійснюється тільки в якості доповнення до державного.  Останній повинен бути в машині. Він надається співробітникам автоінспекції на першу вимогу.  Заборонено комбіноване використання номерів, закріплених на одному автомобілі.

Де і як замовити іменний номер на авто в Україні?

Питання про те, як замовити іменний номер, актуальний серед власників машин.  Процес абсолютно легальний, заявка оформляється в Головному або територіальному сервісних центрах МВС.  Якщо у вас немає часу на їх відвідування, можете подати запит онлайн. Для цього необхідно:

  1.  Авторизуватися за допомогою ЕЦП.
  2.  Вказати регіон реєстрації.
  3.  Ввести бажаний номер.
  4.  Відзначити спосіб доставки.
  5.  Здійснити оплату.

Після проведення перевірок вам потрібно затвердити макет.  Іменний номер виготовляється протягом одного місяця. Отримавши виконане замовлення, ви повинні протягом 10 днів оформити перереєстрацію автомобіля.  Це необхідно для проставлення в техпаспорті позначки про наявність ще одного номера. При невиконанні вимог почнуться проблеми з автоінспекцією. Не менш проста процедура перезакріплення іменного номера за іншим вашим автомобілем або за новим власником.

Чи легко продати авто з іменним номером?

Незважаючи на наявність другого номера, у вас не виникне проблем при продажу машини.  Але тільки в тому випадку, якщо все оформлено у відповідності до вимог МВС. Ви можете продавати транспортний засіб самостійно або скористатися послугою автовикуп.  Звертайтеся в компанію Express Vykup, яка пропонує вигідні умови угоди. Перевага в тому, що вам не доведеться чекати клієнтів. Викуп авто в Києві здійснюється після оцінки машини та укладення договору.  Ви відразу отримаєте гроші і зможете використовувати їх за призначенням.