Які авто варто вибирати в якості першої машини
Меню
  • Які авто варто вибирати в якості першої машини - Фото №2
  • Які авто варто вибирати в якості першої машини - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Які авто варто вибирати в якості першої машини

Які авто варто вибирати в якості першої машини - Фото №7Які авто варто вибирати в якості першої машини - Фото №8Які авто варто вибирати в якості першої машини - Фото №9Які авто варто вибирати в якості першої машини - Фото №10Які авто варто вибирати в якості першої машини - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Будь-яку діяльність людина починає невпевнено, поступово розвиваючи навички прагнучи досягти професіоналізму. Так і з керуванням автомобіля, перші поїздки акуратні, але при накопиченні досвіду новачок починає розвивати більш високу швидкість пересування, точніше входити в поворот і без підказки тахометра розуміти, коли слід вмикати наступну передачу. Щоб швидше освоїтися з транспортом, багато хто вирішує купити авто для початківців, щоб отримати потрібний водійський досвід. Легкість керування дозволяє швидко освоїти машину та розвинути необхідні навички. Розглянемо, якими додатковими властивостями має володіти авто для початківців водіїв, жінок і чоловіків.

Основні характеристики авто для початківців

Варто відразу зазначити, що при відсутності досвіду, ймовірність пошкодити машину збільшується. Тому вибір першого автомобіля рекомендується робити серед недорогих моделей, ремонт яких буде дешевшим. Що стосується конструктивних особливостей автомобіля для новачка, то вони полягають в наступному:

  • Потрібен широкий огляд габаритів автомобіля. Тому такі типи, як універсал з довгою базою, спорткар з низькою посадкою або пікап, не підходять для новачків.
  • Добре, якщо ви матимете широкий огляд простору за капотом. Отже, необхідно вибрати модель з високою посадкою водійського крісла або наявністю функції регулювання його висоти.
  • Щоб уникнути пошкодження днища автомобіля при нерівності доріг, рекомендується модель з високим кліренсом.
  • Відсутність досвіду водіння позначається на роботі коробки передач. Оскільки її ремонт завжди дорогий, краще вибрати модель з механічною КПП.

Конструктивні критерії

З огляду на, що автомобіль новачка часто отримує пошкодження, слід робити вибір першої машини з тих моделей, що отримали найширше розповсюдження. До них легко можна знайти недорогі запчастини на розборках. Зокрема, бампер, облицювання радіатора, освітлювальні прилади, капот й інші елементи, які найчастіше отримують пошкодження через недосвідченість водія. Купівля ексклюзивної моделі принесе багато проблем, пов’язаних з рідкісними комплектуючими. Наостанок варто сказати про диски. Відсутність досвіду та переміщення по дорожньому покриттю низької якості прискорить процес руйнування литих дисків. Тому рекомендується змінити їх на сталеві, геометрію яких можна скорегувати. Тепер, знаючи, як вибрати перший автомобіль, ні у кого не повинно виникнути питань при те, на що саме звертати увагу.Які авто варто вибирати в якості першої машини - Фото №21Позвонить сейчас