Які автомобілі майже не втрачають у вартості при продажу
Меню
  • Які автомобілі майже не втрачають у вартості при продажу - Фото №2
  • Які автомобілі майже не втрачають у вартості при продажу - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Які автомобілі майже не втрачають у вартості при продажу

Які автомобілі майже не втрачають у вартості при продажу - Фото №7Які автомобілі майже не втрачають у вартості при продажу - Фото №8Які автомобілі майже не втрачають у вартості при продажу - Фото №9Які автомобілі майже не втрачають у вартості при продажу - Фото №10Які автомобілі майже не втрачають у вартості при продажу - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

На тлі практично постійного зростання цін і складної загальної економічної ситуації в Україні, для широкого кола споживачів стає актуальним питання про те, як вигідно продати авто.

Існують певні чинники, що впливають на подешевшання транспортного засобу. Вплинути на ці моменти практично неможливо, тому з ними доведеться лише змиритися:

  • Найбільша втрата вартості автомобіля відбувається протягом перших п’яти років експлуатації транспорту. Саме така тривалість середньостатистичного гарантійного терміну, наданого виробниками автомобільних засобів.
  • Залишаючи стіни автосалону, машина миттєво втрачає близько 10% своєї вартості. Цей показник може трохи відрізнятися, але в цілому завжди залишається стабільним.
  • Для масового сегмента справедливим є твердження, що за наступні 12 місяців вартість автомобіля впаде ще на ті ж 10%.
  • Для люксового сегмента показники ще більші: за перші 12 місяців експлуатації машини нерідко втрачається аж до 25% її вартості.

Подальше зниження ціни залежить від безлічі факторів, особливостей і тонкощів.

Що впливає на втрату автомобілем своєї ціни

Найповільніше дешевшають особливо поширені та популярні на ринку моделі авто. Те ж стосується машин, які добре та швидко продаються і купуються за певний проміжок часу. Ще один важливий пункт — регіональна популярність конкретної моделі автомобіля.

Ліквідність транспортного засобу також залежить від виробника. Якщо у вас є автомобіль китайського бренду, гарний вихід — викуп авто в Україні, коли є шанс отримати за машину максимально можливу ціну. Згідно зі статистичними даними, “китайці” нерідко втрачають у вартості до 70% ціни. Відбувається це дуже швидко, якщо у вас рідкісна і не особливо популярна на ринку модель.

Як не дивно, але сильно вплинути на втрату у вартості автомобіля може його колір. Якщо він популярний і поширений, наприклад, чорний, ціна і термін продажу значно скоротяться.

Зовсім інша справа — яскраві та помітні кольори. Лідером антирейтингу масового сегмента є жовтий колір.

Також найбільш дешевим буде автомобіль, який працював в таксі. Це породжує думки про те, що експлуатація такої машини була “варварської”, тому втрата вартості подібних авто нерідко досягає 20% і більше.

 Які автомобілі майже не втрачають у вартості при продажу - Фото №21Позвонить сейчас