Меню
  • Які дороги будуть ремонтувати в Києві в 2020 році?
  • Які дороги будуть ремонтувати в Києві в 2020 році? - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Які дороги будуть ремонтувати в Києві в 2020 році?

Які дороги будуть ремонтувати в Києві в 2020 році? - Фото №6Які дороги будуть ремонтувати в Києві в 2020 році? - Фото №7Які дороги будуть ремонтувати в Києві в 2020 році? - Фото №8Які дороги будуть ремонтувати в Києві в 2020 році? - Фото №9Які дороги будуть ремонтувати в Києві в 2020 році? - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

У 2020 році зміниться стан доріг в Україні. На їх ремонт закладено в бюджет 73,7 млрд гривень. Всього планується привести в порядок більше 4 000 км трас. Проект по створенню сучасних і комфортних автодоріг стартує 1 березня 2020 року. 

Сума, виділена на ремонт, рекордна. Вона на 40% перевищує той рівень, що був закладений у минулому році. За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, мета уряду полягає в тому, щоб зробити реальним автомобільну подорож з Харкова до західного кордону. При цьому час у дорозі скоротиться до 10 годин, а знос транспортного засобу — мінімізується. 

Спочатку будуть кинуті сили на відновлення трас державного та міжнародного значення, на з’єднання шляхів між обласними та районними центрами. Потім робочі перейдуть до доріг всередині міст.

Які зміни в даний момент?

Вже зараз є домовленість з ЄІБ про виділення коштів на капітальний ремонт траси Одеса — Київ, будівництво обхідних шляхів біля Львова. Для цього передбачена сума в 450 мільйонів євро. В максимально короткі терміни була відновлена дорога Запоріжжя — Маріуполь. Також досягнуто угоду з ЄБРР про виділення 300 мільйонів євро для ремонту трас регіонального значення. 

Заплановані заходи призначені не тільки для комфортного, але і для безпечної їзди. У 2020 році буде виділено 3,2 мільярда гривень на:

  1. Організацію 1600 пішохідних переходів.
  2. Установку 90 світлофорів перед в’їздом в населені пункти і 35 світлофорів на нерегульованих пішохідних переходах. 
  3. Закуп 200 одиниць аварійно-рятувальної техніки. 

Також планується встановити освітлення на 1500 пішохідних переходах, організувати 440 об’єктів з розміткою і світловідбиваючими елементами.

Нові дороги — безпечні авто

Бажаючи продати стару машину, щоб придбати більш сучасну і безпечну модель, скористайтеся послугою автовикупу. Їздити по відремонтованих трасах комфортніше на новому транспорті. Компанія Express Vykup набуває старі машини будь-яких марок. При цьому не має значення їх стан. Ви отримаєте гроші в той же день, виконавши всі умови договору при викупі авто в Києві.