Які транспортні розв’язки побудують в Києві в найближчому майбутньому?
Меню
  • Які транспортні розв’язки побудують в Києві в найближчому майбутньому? - Фото №2
  • Які транспортні розв’язки побудують в Києві в найближчому майбутньому? - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Які транспортні розв’язки побудують в Києві в найближчому майбутньому?

Які транспортні розв’язки побудують в Києві в найближчому майбутньому? - Фото №7Які транспортні розв’язки побудують в Києві в найближчому майбутньому? - Фото №8Які транспортні розв’язки побудують в Києві в найближчому майбутньому? - Фото №9Які транспортні розв’язки побудують в Києві в найближчому майбутньому? - Фото №10Які транспортні розв’язки побудують в Києві в найближчому майбутньому? - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

У 2019 нарешті почався такий довгоочікуваний ремонт Шулявського моста.  В процесі робіт на ньому буде ускладнено рух. Тому багатьох водіїв цікавить, якими об’їзними шляхами можна буде скористатися, щоб не стояти в пробках.

На вулицю Довженка є можливість проїхати з вулиці Дегтярівській за допомогою розв’язки «конюшина».  Водіям знадобиться бути уважними, щоб не заплутатися. На проспект Перемоги можна буде потрапити за двома вулицями: Євгенії Мірошниченко і Петра Нестерова.  Остання на час ремонту стане односторонньою. На перехресті з проспектом запланована установка світлофора.

З метою потрапити на вул.  Гарматна доведеться зробити розворот на проспекті Перемоги в зворотному напрямку.  Таким же чином можна доїхати і до Виборзької.

Безумовно, навіть при відсутності пробок об’їзд займе більше часу.  Також знадобиться користуватися навігатором зважаючи на значну кількість невеликих вуличок в районі об’їзду, щоб не заплутатися.  Уникнути заторів можна вибирачи в районі об’їзду більші магістралі або невеликі дороги, заощадивши час. Якщо подивитися карту, можна в залежності від місця призначення розробити додаткові маршрути, щоб виключити дискомфорт, обумовлений ремонтом.

Нові транспортні розв’язки

Не секрет, що київські дороги давно не справляються з кількістю машин, це призводить до щоденних пробках.  Щоб змінити ситуацію на краще, Держагентство автомобільних доріг запланувало побудувати в найближчому майбутньому п’ять нових розв’язок в передмісті столиці.

З метою полегшити під’їзд до Києва і підвищити безпеку руху будуть створені такі розв’язки:

  • біля Стоянки;
  • недалеко від повороту на масив Чайки на дорозі М-06;
  • біля Білогородки;
  • недалеко від повороту до Чабанів на дорозі М-05;
  • на повороті до Боярки.

Фінансування проектів здійснюють ЄІБ і ЄБРР.  Вся проектна документація пройшла експертизу і затверджена Укравтодором.  Триває будівництво Великої окружної дороги на перетині з вул. Богатирською. Коли роботи будуть завершені, така транспортна розв’язка полегшить пересування багатьом столичним автомобілістам.  Якщо все пройде за планом, в кінці 2019 року можна буде побачити зменшення кількості заторів, які в години пік для Києва стали вже давно звичними.Які транспортні розв’язки побудують в Києві в найближчому майбутньому? - Фото №21Позвонить сейчас