Меню
  • «Євробляхи» в 2019 році: нові положення в законі
  • «Євробляхи» в 2019 році: нові положення в законі - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

«Євробляхи» в 2019 році: нові положення в законі

«Євробляхи» в 2019 році: нові положення в законі - Фото №6«Євробляхи» в 2019 році: нові положення в законі - Фото №7«Євробляхи» в 2019 році: нові положення в законі - Фото №8«Євробляхи» в 2019 році: нові положення в законі - Фото №9«Євробляхи» в 2019 році: нові положення в законі - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

В кінці серпня 2019 року закінчувався пільговий період, передбачений для розмитнення авто на єврономерах.  Після закінчення терміну (з 24 серпня) передбачалися штрафи для водіїв, які не виконали вимоги законодавства.  За проектом прострочення понад 30 днів гарантувало санкції на суму 170 000 грн. За водіння машин на єврономерах накладається штраф у 8 500 грн.  За повторне порушення стягується 17000 грн.

Володимир Зеленський обіцяв вирішити проблему, яка виникла у власників «євроблях» в 2019 році.  У Верховну Раду був внесений законопроект про пролонгацію пільгового періоду. У вересні депутати прийняли рішення про відстрочення на три місяці.  При цьому планується перегляд норм закону, що стосуються розмитнення.

Вимоги «євробляхерів»

Оновлення в законопроект повинні були внести до кінця поточного року.  Але терміни не влаштували власників авто на єврономерах, і 2 жовтня відбувся мітинг.  Тут висунуті вимоги про скасування акцизу, забезпеченні прийнятною ставки і грамотної оцінки вартості машин.  Також йшлося про можливість розмитнення транспорту, випущеного до 2010 року. Додатково автомобілістів хвилювали питання про можливість проходження технічного огляду (замість сертифікації), а також введення пільг для інвалідів, ветеранів, багатодітних батьків.  Але головна вимога була укладена в прийнятті оновлень до кінця жовтня 2019 року.

 Рішення кабінету міністрів про «євробляхи» в 2019 році

У Міністерстві взяли вимога про дату прийняття проекту.  При цьому була розкрита частина зміни. Серед них:

  • скасування вікового коефіцієнта (безпосередньо впливає на підсумкову вартість розмитнення);
  • перегляд положень про євростандарти;
  • скасування заборони на ввезення ретроавтомобілів;
  • повернення збору на утилізацію;
  • введення технічного огляду.

Через ситуацію, що виникла багато власників машин на єврономерах намагаються продати транспортний засіб.  Оптимальний варіант для швидкої угоди – звернення в компанію Express Vykup, яка надає послуги автовикупу.  Гроші видаються в короткі терміни. При цьому викуп авто в Києві здійснюється за прийнятною ціною.