Закриття моста Метро в Києві: що чекає на автомобілістів
Меню
  • Закриття моста Метро в Києві: що чекає на автомобілістів - Фото №2
  • Закриття моста Метро в Києві: що чекає на автомобілістів - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Закриття моста Метро в Києві: що чекає на автомобілістів

Закриття моста Метро в Києві: що чекає на автомобілістів - Фото №7Закриття моста Метро в Києві: що чекає на автомобілістів - Фото №8Закриття моста Метро в Києві: що чекає на автомобілістів - Фото №9Закриття моста Метро в Києві: що чекає на автомобілістів - Фото №10Закриття моста Метро в Києві: що чекає на автомобілістів - Фото №11 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

Автомобілісти Києва вже стикалися з проблемою перекриття моста Метро, який, за заявою одного із співавторів, перебуває в критичному стані. Капітальний ремонт моста Метро в Києві запланований на найближчі два роки, причому перші роботи почнуться вже у 2019 році. Результатом реконструкції стане повне відновлення всіх несучих частин шляхопроводу. Також:

  • будуть відремонтовані пішохідні та проїжджі зони;
  • будуть зроблені ремонтні роботи пролітних ділянок і відновлення несучої арматури;
  • планується заміна покриття, тротуарів;
  • будуть замінені старі та встановлені нові огорожі, світильники, уся система освітлення.

Фінансування та етапи робіт

Якщо всі етапи робіт будуть виконані у встановлені терміни, переправу відкриють у 2021 році. Бюджет цих заходів складає майже 2 мільярди гривень. Усе фінансування здійснюватиметься з міського бюджету столиці, про початок робіт буде оголошено пізніше. У КДА просять не панікувати і з розумінням поставитися до необхідності проведення робіт. На першому етапі здійснюватимуться роботи з відновлення двох смуг руху, спрямованих до центру міста. Звертається увага водіїв на зустрічний напрямок в обидві сторони.Закриття моста Метро в Києві: що чекає на автомобілістів - Фото №21Позвонить сейчас