Меню
  • Зелені номера для електромобілів
  • Зелені номера для електромобілів - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Зелені номера для електромобілів

Зелені номера для електромобілів - Фото №6Зелені номера для електромобілів - Фото №7Зелені номера для електромобілів - Фото №8Зелені номера для електромобілів - Фото №9Зелені номера для електромобілів - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Зелені номера для електромобілів

Український уряд схвалив видачу спеціальних номерів для електромобілів. Так, президент України Володимир Зеленський підписав законопроект, що передбачає зелені кімнати для екологічних автомобілів. Також парламентом був затверджений план впровадження прийнятих новацій.

Ще влітку минулого року на засіданні Верховної Ради України було затверджено ряд нових електромобільних правил в Україні. Зокрема, якщо на місці паркування електрокара буде стояти автомобіль з ДВС, за це передбачені штрафні санкції в розмірі 340-510 гривень. Паркувальним інспекторам дозволено зупинити машину порушника і вдатися до допомоги евакуатора. Крім того, в число правопорушень входить створення перешкод на дорогах власникам електрокарів.

Коли електрокари будуть їздити з зеленими номерами

Закон набирає чинності з 1 січня 2020 року. Згідно з розробленим планом, вже в лютому нинішнього року чиновники служб МВС, Мінрегіон, МОЗ і ДержНС повинні розробити нові вимоги до дизайну для трьох спецзнаків: «Для електромобілів», «Крім електромобілів», «Станція зарядки електромобілів», а також внести відповідні зміни в Державні технічні стандарти. Крім того, до цього часу повинен з’явитися і дизайн нових зелених державних номерів.

З 1 липня нинішнього року зарядками для екомобілів повинні бути обладнані 5 % місць на парковках.

Автомобілі з зеленими номерами можуть їздити на українських дорогах вже влітку цього року, якщо всі органи держвлади впишуться за термінами плану. Автолюбителі можуть звертатися в центри МВС за новими спеціальними номерами навесні 2020 року.

У зв’язку з набранням чинності даного закону в Україні збільшився попит на електромобілі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Не подобаються закони — продавайте авто. Скориставшись послугою автовикупу від компанії Express Vykup, ви витратите на все максимум три години. Організація працює на ринку вже більше 15 років і за цей час завоювала довіру клієнтів. Викуп авто у Києві та інших регіонах України — це швидкий сервіс за прийнятні кошти.