Зниження кількості аварій на дорогах Києва за минулий рік
Меню
  • Зниження кількості аварій на дорогах Києва за минулий рік - Фото №2
  • Зниження кількості аварій на дорогах Києва за минулий рік - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Зниження кількості аварій на дорогах Києва за минулий рік

Зниження кількості аварій на дорогах Києва за минулий рік - Фото №7Зниження кількості аварій на дорогах Києва за минулий рік - Фото №8Зниження кількості аварій на дорогах Києва за минулий рік - Фото №9Зниження кількості аварій на дорогах Києва за минулий рік - Фото №10Зниження кількості аварій на дорогах Києва за минулий рік - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Згідно з даними патрульної служби, кількість ДТП на дорогах Києва за 2018 рік зменшилася. Така позитивна тенденція також стосується і кількості потерпілих. У цілому по Україні показники також значно покращали, за минулий рік аварій стало менше на 7,6 % порівняно з 2017 роком. У Києві трапилося менше:

  • зареєстрованих аварійних ситуацій;
  • аварій із травмованими;
  • ДТП, унаслідок яких загинули люди.

Заходи для зменшення аварійних ситуацій

Як відзначає керівник прес-служби МВС Артем Шевченко, ситуація ще не наскільки оптимістична. На жаль, на дорогах Києва щодня трапляються аварійні ситуації, і щоб уникнути їх, патрульна поліція вживає таких заходів:

  • збільшує кількість екіпажів;
  • використовує інноваційну техніку для фіксації швидкісного режиму.

Законопроект, підтриманий Верховною Радою, посилив відповідальність водіїв, які сідають на кермо в нетверезому стані. Розмір штрафу до 51 000 гривень передбачений за водіння в стані алкогольного й наркотичного сп’яніння. Такі заходи сприяють посиленню відповідальності, що позначається на зниженні відсотка аварійності на дорогах.Зниження кількості аварій на дорогах Києва за минулий рік - Фото №21Позвонить сейчас