Меню
  • Найпопулярніші бу автомобілі в 2019 році в Україні
  • Найпопулярніші бу автомобілі в 2019 році в Україні - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Найпопулярніші бу автомобілі в 2019 році в Україні

Найпопулярніші бу автомобілі в 2019 році в Україні - Фото №6Найпопулярніші бу автомобілі в 2019 році в Україні - Фото №7Найпопулярніші бу автомобілі в 2019 році в Україні - Фото №8Найпопулярніші бу автомобілі в 2019 році в Україні - Фото №9Найпопулярніші бу автомобілі в 2019 році в Україні - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

У порівнянні з попередніми роками, 2019 рік примітний тим, що приблизно в десять разів збільшився оборот на вторинному автомобільному ринку.  Це обумовлено постановою на облік машин, привезених з Європи і не зареєстрованих раніше. Крім того, завдяки пільговому періоду, який передбачає 50% знижку на розмитнення ввезеного в Україну транспорту, ті, хто планував покупку вживаного авто в Європі, поспішили скористатися цією знижкою.  Тому, починаючи вже з січня поточного року, машини інтенсивно стали ставити на облік. У цей період 80% ринку становили автомобілі з європейськими номерами. При цьому, серед машин ввезених з-за кордону, тільки 7,3% припало на долю нових автомобілів. Всі інші були вже в старому стані. Розглянемо п’ятірку найпопулярніших старих авто 2019 року.

ТОП популярных вживаних авто

  • Volkswagen Passat – дана модель по праву займає перше місце, так як за перший квартал 2019 роки українці зареєстрували понад 18 500 таких старих авто, ввезених з-за кордону.
  • Volkswagen Golf – від початку року і до сьогоднішнього дня вже більше 10 000 автомобілів даної моделі поставлені на облік, що підтверджує популярність авто цього виробника в Україні.
  • Skoda Octavia – не дивно, що ця модель посіла третє місце, так як даний бренд належить все тому ж концерну Volkswagen, а тому українці оцінили якість даних автомобілів і ввезли з початку року майже 8 500 примірників.
  • Audi A6 – тверде четверте місце, так як з початку року дана модель була ввезена в кількості 8 000 одиниць.
  • Opel Zafira – замикає п’ятірку лідерів, зареєстровано 7 000 ввезених автомобілів даної моделі.

 

У чому успіх німецьких виробників

Як видно з рейтингу, в ТОП 5 увійшли тільки німецькі виробники.  Це обумовлено довірою українського споживача до даних маркам. Автомобілі німецьких виробників відрізняються надійністю і довговічністю.  Їх рідко продають нижче ринкової ціни компаніям, що пропонують автовикуп, так як на перераховані вище моделі швидко знаходяться покупці. Виняток тільки в тих випадках, коли машина потрапляє в серйозне ДТП.  В цьому випадку скупка авто нижче ринкової ціни вигідна тим, що в німецьких машинах, привезених з-за кордону, оригінальні комплектуючі, які мають цінність на вторинному ринку. Тому покупка будь-якої моделі з рейтингу виправдовує себе як з технічної, так і з фінансової сторони.