“Помолоділі” автокари прямо з Німеччини
Меню
  • “Помолоділі” автокари прямо з Німеччини - Фото №2
  • “Помолоділі” автокари прямо з Німеччини - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

“Помолоділі” автокари прямо з Німеччини

“Помолоділі” автокари прямо з Німеччини - Фото №7“Помолоділі” автокари прямо з Німеччини - Фото №8“Помолоділі” автокари прямо з Німеччини - Фото №9“Помолоділі” автокари прямо з Німеччини - Фото №10“Помолоділі” автокари прямо з Німеччини - Фото №11 (Пока оценок нет)
“Помолоділі” автокари прямо з Німеччини - Фото №12Loading...

Троє посадових осіб прекрасної статі Німеччини були затримані прокуратурою при підробці даних про автомобілі, що експортуються до України. Порушено кримінальну справу за фактом підробки реєстраційних даних автомобілів.

Офіційне представництво прокуратури в місті Галле повідомляє, що три представниці апарату зменшували реєстраційний вік машин, які в майбутньому мали ввозитися до України. До схеми махінацій були причетні місцеві автодилери.

Згідно з даними Deutsche Welle, інформацію про проведені махінації було передано українськими чиновниками.

Автодилери за допомогою спільниць з реєстраційної палати в Галле змінювали вік автомобілів в супровідних документах, після чого через український кордон авто потрапляло на територію країни за зниженими акцизними зборами. Згідно до законодавства Німеччини, всім підозрюваним загрожує позбавлення волі від 6 місяців до 5 років.

Експерти стверджують, що в такій схемі неможливо було обійтися без участі українських митників. Всі дані про автомобілі містяться в VIN коді, і по ньому легко перевіряється вся інформація. Але, незважаючи на це, вся схема прекрасно працювала. Автодилери позбувалися від старих і непривабливих автомобілів, чиновниці прибирали “зайвий” вік з документів. Таким чином, автомобілі з новенькими даними вирушали до України.

Співробітники української поліції виявили близько 82 автомобілів з підозрілими реєстраційними даними на території країни. Слідчі дії почали проводитися ще в серпні, в цей же час поліція Галле провела обшуки в офісах автодилерів та чиновників.

Для довідки.

З 31 травня Верховною Радою був знижений податок на ввезення старих автомобілів в 28 разів. А з 1 серпня в Україні почав діяти закон про зниження акцизу на ввезені старі і б/у автомобілі. Цей закон буде діяти до 31.12.2018 року.

Питання з ввезенням старих авто, до сих пір, досить гостро стоїть в суспільстві. Поки уряд і автолюбителі не можуть прийти до компромісу, такого роду схеми будуть продовжувати працювати.Позвонить сейчас