“Помолоділі” автокари прямо з Німеччини
Меню
  • “Помолоділі” автокари прямо з Німеччини - Фото №2
  • “Помолоділі” автокари прямо з Німеччини - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

“Помолоділі” автокари прямо з Німеччини

“Помолоділі” автокари прямо з Німеччини - Фото №7“Помолоділі” автокари прямо з Німеччини - Фото №8“Помолоділі” автокари прямо з Німеччини - Фото №9“Помолоділі” автокари прямо з Німеччини - Фото №10“Помолоділі” автокари прямо з Німеччини - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Троє посадових осіб прекрасної статі Німеччини були затримані прокуратурою при підробці даних про автомобілі, що експортуються до України. Порушено кримінальну справу за фактом підробки реєстраційних даних автомобілів.

Офіційне представництво прокуратури в місті Галле повідомляє, що три представниці апарату зменшували реєстраційний вік машин, які в майбутньому мали ввозитися до України. До схеми махінацій були причетні місцеві автодилери.

Згідно з даними Deutsche Welle, інформацію про проведені махінації було передано українськими чиновниками.

Автодилери за допомогою спільниць з реєстраційної палати в Галле змінювали вік автомобілів в супровідних документах, після чого через український кордон авто потрапляло на територію країни за зниженими акцизними зборами. Згідно до законодавства Німеччини, всім підозрюваним загрожує позбавлення волі від 6 місяців до 5 років.

Експерти стверджують, що в такій схемі неможливо було обійтися без участі українських митників. Всі дані про автомобілі містяться в VIN коді, і по ньому легко перевіряється вся інформація. Але, незважаючи на це, вся схема прекрасно працювала. Автодилери позбувалися від старих і непривабливих автомобілів, чиновниці прибирали “зайвий” вік з документів. Таким чином, автомобілі з новенькими даними вирушали до України.

Співробітники української поліції виявили близько 82 автомобілів з підозрілими реєстраційними даними на території країни. Слідчі дії почали проводитися ще в серпні, в цей же час поліція Галле провела обшуки в офісах автодилерів та чиновників.

Для довідки.

З 31 травня Верховною Радою був знижений податок на ввезення старих автомобілів в 28 разів. А з 1 серпня в Україні почав діяти закон про зниження акцизу на ввезені старі і б/у автомобілі. Цей закон буде діяти до 31.12.2018 року.

Питання з ввезенням старих авто, до сих пір, досить гостро стоїть в суспільстві. Поки уряд і автолюбителі не можуть прийти до компромісу, такого роду схеми будуть продовжувати працювати.“Помолоділі” автокари прямо з Німеччини - Фото №21Позвонить сейчас