ТОП-10 гібридних авто
Меню
  • ТОП-10 гібридних авто - Фото №2
  • ТОП-10 гібридних авто - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

ТОП-10 гібридних авто

ТОП-10 гібридних авто - Фото №7ТОП-10 гібридних авто - Фото №8ТОП-10 гібридних авто - Фото №9ТОП-10 гібридних авто - Фото №10ТОП-10 гібридних авто - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Першим серійним гібридним автомобілем стала Toyota Prius, випущена в 1997 році. Це був перший транспортний засіб, в якому для приводу ведучих коліс використовували більше одного джерела енергії.

На даний момент автовиробники часто вдаються до спільного використання двигуна внутрішнього згоряння та електродвигуна. У деяких випадках ДВС може поєднуватися навіть з моторами, що працюють на стисненому повітрі.

Якщо ви хочете заощадити на паливі й розглядаєте гібридне авто, зверніть увагу на наступні п’ять моделей. Кожен із транспортних засобів пройшов понад 50 тестів на витрату палива в місті, на трасі та при змішаному циклі їзди.

ТОП-5 економічних і недорогих гібридних авто

  • Chevrolet Malibu. Цей комфортний седан середнього класу не споживає багато палива. Він використовує роботу двигуна на 1,8 літра і подвійного електромотора. Загальна потужність становить 180 кінських сил.
  • Toyota Avalon. Оснащений бензиновим двигуном на 2,5 літрів на 200 ЛС. Показує оптимальну економію на трасі та в умовах змішаного циклу їзди, але витрачає більше при кермуванні в межах міста.
  • Kia Niro і Toyota Prius C. Ці моделі вважаються економічними в плані витрати палива. Максимальне значення при їзді по місту — 8,6 і 7,6 л за 100 км для першої і другої моделі відповідно.
  • Toyota Camry. Споживає не більше 7,2 л/100 км у міському режимі, а вже у змішаному циклі витрачає 6 літрів на 100 км. При їзді по трасі — 5,3 л.

ТОП-5 кращих гібридних автомобілів

П’ятірку лідерів відкриває Honda Accord з бензиновим двигуном на 2 літри та парою електричних, що забезпечують власнику транспортного засобу 180 кінських сил.

На Toyota Prius Prime встановлено бензиновий двигун всього на 98 кінських сил. Але з огляду на те, що йому допомагає електродвигун на 72 ЛЗ, поїздку не можна назвати повільної. Витрати палива при цьому досить низькі: не більше 4,6 л/100 км по трасі.

У трійку переможців серед кращих гібридних моделей 2019 року ввійшли:

  • Hyundai Ioniq;
  • Toyota Prius;
  • Honda Insight.

Ці автомобілі не пропонують найбільш економну витрату палива, особливо в порівнянні з дизельними автомобілями. Але гібридні авто стали популярними з іншої причини: важливо не тільки збереження бюджету покупців, але й значно меншої шкоди для екології. І з цим завданням перераховані ТОП-10 гібридних авто 2019 року справляються чудово.ТОП-10 гібридних авто - Фото №21Позвонить сейчас