Меню
  • Важлива інформація про те, як правильно підготувати авто до тривалої стоянки
  • Важлива інформація про те, як правильно підготувати авто до тривалої стоянки - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Важлива інформація про те, як правильно підготувати авто до тривалої стоянки

Важлива інформація про те, як правильно підготувати авто до тривалої стоянки - Фото №6Важлива інформація про те, як правильно підготувати авто до тривалої стоянки - Фото №7Важлива інформація про те, як правильно підготувати авто до тривалої стоянки - Фото №8Важлива інформація про те, як правильно підготувати авто до тривалої стоянки - Фото №9Важлива інформація про те, як правильно підготувати авто до тривалої стоянки - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

До відмови від експлуатації автомобіля потрібно підходити з усією відповідальністю. Якщо ви не будете використовувати машину протягом тривалого терміну, то необхідно підготувати її до «простою». Не важливо, з чим пов’язане рішення: з відрядженням, зимовим періодом, відпусткою. Дотримуйтесь простих порад, щоб після вимушеної стоянки автомобіль завівся на першу вимогу. 

Оптимальний варіант для «консервування» машини — гараж. При його відсутності можна скористатися критим навісом. Але в такому випадку машина буде захищена тільки від опадів. Що стосується вогкості — від неї не врятуватися. Однак хороше антикорозійне покриття в сукупності з надійним лакофарбовим покриттям вирішать проблему. Якщо ж обидва варіанти не представляються можливими, то залиште машину у дворі будинку. Але в такому випадку потрібно знати, як правильно підготувати авто до тривалої стоянки, і дотримати всі умови. 

Як правильно підготувати авто до тривалої стоянки: покрокова інструкція

Перед тривалою стоянкою вимийте машину. При наявності пошкодження фарби відретушуйте ці місця, по можливості нанесіть склад на базі воску або інших компонентів, щоб вберегти кузов від корозії. Наступні дії:

  1. Викрутити свічки і залийте близько 30 м моторної оливи.
  2. Не більше 3 – 5 разів прокрутіть колінвал.
  3. Вставте свічки на місце. 

Злийте рідини (наприклад, склоомивача). Візьміть промаслену тканину, вставте її в вихлопну трубу і отвір повітряного фільтра. Так ви виключите утворення корозії. Двигун закрийте плівкою або шматком брезенту, щоб захистити його від пилу. Для зниження навантаження на підвіску встановіть машину на підставки за допомогою домкрата. Але слідкуйте, щоб її не перекосило. Зніміть акумулятор, перенесіть його в сухе і тепле приміщення.

Стоянка авто перед продажем: чи є необхідність?

Вище описано, як правильно підготувати авто до тривалої стоянки. Але чи є в цьому необхідність, якщо планується продаж машини? Не впевнені в тому, що швидко знайдете покупця? Звертайтеся в компанію Express Vykup, яка надає послуги з автовикупу, що дозволить швидко укласти угоду і отримати гроші. Експерти оцінюють стан машини, визначають її вартість. Якщо вас влаштовує сума, підписуйте договір. Автовикуп у Києві — це можливість уникнути проблем з пошуком клієнтів.