Як продати кредитне авто в Україні?
Меню
  • Як продати кредитне авто в Україні? - Фото №2
  • Як продати кредитне авто в Україні? - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Як продати кредитне авто в Україні?

Як продати кредитне авто в Україні? - Фото №7Як продати кредитне авто в Україні? - Фото №8Як продати кредитне авто в Україні? - Фото №9Як продати кредитне авто в Україні? - Фото №10Як продати кредитне авто в Україні? - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Завдяки системі автокредитування багато громадян змогли реалізувати свою давню мрію і стати автовласниками. Але, на жаль, так трапляється, що життєві обставини змінюються і виплата кредиту банку стає тяжкою ношею для всієї родини. Можливі й інші ситуації, в зв’язку з якими позичальники починають задаватися питанням, як продати кредитне авто в Україні і чи можливо це взагалі? Так, можливо, але, на жаль, не так просто. Тут необхідно дотримуватися певної процедури. І далеко не кожен бажаючий придбати автомобіль погодиться на такі умови. Тільки в разі, якщо ціна на автомобіль буде істотно знижена.

Вся справа в тому, що продати кредитний автомобіль можна тільки після того, як будуть погашені всі зобов’язання перед банком. Після цього, банк знімає обмеження на продаж транспортного засобу, і тепер уже може бути укладена угода «купівлі-продажу». У зв’язку з цим, варіантів для самостійного продажу кредитного автомобіля не так вже й багато – або Ви позичаєте гроші, розраховуєтесь з банком і продаєте автомобіль, або оформляєте угоду купівлі-продажу прямо в банку. Оскільки автомобіль знаходиться в заставі вся процедура угоди «купівлі-продажу» повинна проходити саме в банку. При оформленні угоди покупець гасить ваш кредит, банк тут же знімає обмеження, а нотаріус оформляє угоду купівлі-продажу. Процедура ніби й не складна, але досить виснажлива, так як вам, як продавцеві, необхідно буде попередньо вирішити безліч питань з банком. І, звичайно, знайти покупця, який погодиться на таку процедуру також буде вельми проблематично. Оформлення такої угоди обійдеться недешево, оскільки запрошений для оформлення угоди нотаріус пропонується банком, а послуги «банківських нотаріусів» стоять цілком пристойних грошей.

Але є й інший варіант, як продати кредитний автомобіль – більш простий і менш трудомісткий – звернеться в компанію, яка здійснює автовикуп кредитних авто. Компанія EXPRESS VYKUP займається викупом кредитних машин ось уже п’ятнадцять років. Наша компанія здійснює викуп з мінімальною участю продавця автомобіля. Всі питання, які можуть виникнути у зв’язку з викупом кредитного автомобіля ми беремо на себе, фінансові витрати теж. Продавець же, отримує «на руки» заздалегідь обумовлену суму.

 Як продати кредитне авто в Україні? - Фото №21Позвонить сейчас