Як продати кредитний автомобіль
Меню
  • Як продати кредитний автомобіль - Фото №2
  • Як продати кредитний автомобіль - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Як продати кредитний автомобіль

Як продати кредитний автомобіль - Фото №7Як продати кредитний автомобіль - Фото №8Як продати кредитний автомобіль - Фото №9Як продати кредитний автомобіль - Фото №10Як продати кредитний автомобіль - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Існує велика кількість способів продати машину, на яку оформлено кредит, але якщо вас цікавлять лише законні — їх значно менше. Крім того, якщо ви не виплатили банку хоча б 50% боргу, то офіційного дозволу на дострокове погашення співробітники фінансової установи можуть і не надати.

Загалом існує лише дві причини, через які ви не зможете продати транспортний засіб без згоди банка, але вони досить вагомі:

  • Ваш автомобіль внесено до реєстру обтяженого рухомого майна. Цей факт легко виявить навіть не дуже уважний нотаріус, тому угода купівлі-продажу буде неможлива.
  • Навіть якщо ПТС залишився у вас на руках, банк зробить в ньому позначку про те, що транспортний засіб знаходиться в заставі. Такий документ не приймуть в дорожньої поліції, тому поміняти власника автомобіля також буде неможливо.

При бажанні продати кредитний автомобіль на запчастини, у вас вийде це зробити, але звичайною угодою купівлі-продажу така процедура вважатися вже не буде.

Чи можна продати машину в кредит законно

Існує тільки один спосіб, завдяки якому ви зможете реалізувати автомобіль — закривши свої боргові зобов’язання перед банком. Зробити це можна:

  • Попросивши грошей у друзів і знайомих. Таким чином ви легко закриваєте кредит, продаєте автомобіль та розраховуєтесь з друзями. З урахуванням процентних нарахувань, зібрати необхідну суму для погашення буде важко. Крім того, вартість продажу автомобіля може не покрити витрати, через що ви все одно залишитеся в боргах, але тепер — перед своїми друзями.
  • Домовившись з покупцем. Ви берете гроші у покупця автомобіля та оплачуєте борги за транспортний засіб. Потім оформляєте угоду купівлі-продажу та передаєте покупцеві машину. Однак погодитися на таке готові не всі, навіть при оформленні договору позики або здійсненні угоди при свідках.

Також ви можете запропонувати фінансовій установі будь-яке інше забезпечення по кредиту. Найчастіше банк готовий прийняти нерухоме майно, якщо ви погодитеся піти на такий крок.

Продаж автомобіля, якщо ПТС в банку

Існує тільки один спосіб продати машину, якщо вона в кредиті, а ПТС — в банку. Ви повинні прийти разом з нотаріусом і покупцем в банк, після чого здійснити операцію купівлі-продажу в відділенні.

Значно прискорити процес можна, якщо ви звернетеся в спеціалізовану компанію Експрес Викуп. Наші фахівці самостійно влаштують всю процедуру і передадуть необхідну суму для оплати кредиту. Цей варіант буде доречний лише в тому випадку, якщо ви погодитеся на суму, запропоновану нашою компанією за викуп вашого автомобіля. Зазвичай вона становить близько 90% від ринкової ціни ТЗ.Як продати кредитний автомобіль - Фото №21Позвонить сейчас