Як та скільки коштує зняття машини з обліку?
Меню
  • Як та скільки коштує зняття машини з обліку? - Фото №2
  • Як та скільки коштує зняття машини з обліку? - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Як та скільки коштує зняття машини з обліку?

Як та скільки коштує зняття машини з обліку? - Фото №7Як та скільки коштує зняття машини з обліку? - Фото №8Як та скільки коштує зняття машини з обліку? - Фото №9Як та скільки коштує зняття машини з обліку? - Фото №10Як та скільки коштує зняття машини з обліку? - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Отже, ви вирішили продати свій автомобіль, більше того, вже знайшли охочого придбати його за прийнятну для вас ціну. Тепер, для остаточного завершення угоди, необхідно провести ще одну клопітку процедуру – зняти автомобіль з обліку. Давайте розберемося, як зняти авто з обліку в Україні.

Для зняття з обліку авто в Україні, доведеться відправитися в МРЕВ району, де автомобіль проходив реєстрацію. В принципі, багато документів не потрібно, та й вартість зняття з обліку автомобіля в Україні не така вже й велика. В цілому, щоб зняти авто з обліку в Києві потрібно буде віддати правоохоронним органам близько п’ятисот гривень. Звичайно, за відсутності додаткових нюансів, які зазвичай призводять до додаткових витрат.

Пакет документів необхідних для зняття з обліку авто також буде мінімальним. це:

  • Цивільний паспорт власника автомобіля, плюс ксерокопії з першої по шосту сторінку;
  • Ідентифікаційний код власника автомобіля, плюс, знову ж його ксерокопія;
  • Технічний паспорт на транспортний засіб, що знімається з обліку;

Квитанція про оплату транспортного збору за 2010 рік. Зрозуміло, що більшість автолюбителів не зберігають подібні квитанції протягом 6 років, з урахуванням того, що транспортний збір ось уже шість років, як скасовано. А тому, якщо ви не зберегли таку квитанцію, то цей самий транспортний збір доведеться сплатити повторно, так як зняти з обліку автомобіль в Києві без цієї квитанції не вдасться. Вона входить в обов’язковий пакет документів. Транспортний збір обійдеться приблизно в сто гривень.

Звичайно, при знятті авто з обліку, потрібно віддати номерні знаки. Тому, вирушаючи в МРЕВ, не забудьте прихопити з собою викрутку. Однак, при бажанні, ви можете закріпити за собою право на старі номерні знаки, щоб, скажімо, оформити їх на щойно куплений автомобіль. У зв’язку з чим, при знятті машини з обліку, необхідно буде написати заяву, із зазначенням терміну, на який ви закріплюєте за собою старі номерні знаки (не більше трьох місяців), і залишити заставу за їх зберігання. По закінчення цього терміну, номера знищуються, а застава залишається в бюджеті МРЕВ.

Це основні документи, які необхідні для зняття автомобіля з обліку, якщо немає ніяких додаткових нюансів – таких, як зняття з реєстрації кредитного автомобіля, або автомобіля, який побував в заставі. У цьому випадку, крім вище перерахованих документів, знадобиться ще і банківська документація – кредитний або заставний договір, банківська виписка про погашення кредиту та/або нотаріально завірена виписка з ДРОРМ. На жаль, без наявності відповідної документації, зняти з обліку автомобіль ніяк не вийде, тому, краще подбайте про це заздалегідь.

Ще один нюанс, який може спливти в останній момент і послужити підставою для відмови в знятті автомобіля з обліку в ДАІ – це несплачені штрафи. Сподіваюся всі пам’ятають ті часи, коли штрафи в ДАІ виписувалися по фотофіксації і відправлялися простим листом поштою. Є ймовірність, що про деякі штрафи, які не дійшли до вас, на зразок паркування в недозволеному місці або перевищення швидкості на трасі, ви і не здогадуєтеся.

Остання підстава для відмови в тому, щоб зняти авто з обліку, може бути тільки заміна номерних агрегатів. Звичайно, якщо, в цьому випадку, не було дотримано всіх формальностей в оформленні відповідних документів. Приховати зміну номерних агрегатів не вдасться, так як зняти з обліку машину без звірки та акту оцінки експерта-криміналіста ДАІ, вам, знову таки, не вдасться.

Ось такі тонкощі, щодо зняття автомобіля з обліку. Вартість подібної процедури може коливатися в залежності від наявності штрафів, збереження або не збереження старих номерних знаків, і витрат на оплату інших необхідних документів. Так що, вартість зняття авто з обліку, може дещо збільшиться в порівнянні з початковою. При відсутності подібних нюансів, скільки коштує зняти з обліку авто, визначити досить просто. Вам буде потрібно оплатити послуги експерта-криміналіста в розмірі 200 грн плюс акт оцінки в розмірі 40 грн. Послуги МРЕВ обійдуться в 200 грн., І в 52,50 грн. обійдеться оплата транзитних номерів.

Однак, якщо, зваживши всі «за» і «проти», підрахувавши всі витрати – скільки коштує зняти авто з обліку, у скільки обійдуться додаткові витрати, яких може виявитися зовсім немало, плюс клопоти і витрачений час, ви вирішите, що більш доречно продати авто по техпаспорту без зняття з обліку – компанія EXPRESS VYKUP позбавить вас від непотрібних проблем і виснажливого переоформлення документів. Досить просто залишити заявку на автовикуп, буквально через кілька хвилин з вами зв’яжеться наш фахівець для викупу автомобіля.

 

 Як та скільки коштує зняття машини з обліку? - Фото №21Позвонить сейчас