Як та скільки коштує зняття машини з обліку?
Меню
  • Як та скільки коштує зняття машини з обліку? - Фото №2
  • Як та скільки коштує зняття машини з обліку? - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Як та скільки коштує зняття машини з обліку?

Як та скільки коштує зняття машини з обліку? - Фото №7Як та скільки коштує зняття машини з обліку? - Фото №8Як та скільки коштує зняття машини з обліку? - Фото №9Як та скільки коштує зняття машини з обліку? - Фото №10Як та скільки коштує зняття машини з обліку? - Фото №11 (Пока оценок нет)
Як та скільки коштує зняття машини з обліку? - Фото №12Loading...

Отже, ви вирішили продати свій автомобіль, більше того, вже знайшли охочого придбати його за прийнятну для вас ціну. Тепер, для остаточного завершення угоди, необхідно провести ще одну клопітку процедуру – зняти автомобіль з обліку. Давайте розберемося, як зняти авто з обліку в Україні.

Для зняття з обліку авто в Україні, доведеться відправитися в МРЕВ району, де автомобіль проходив реєстрацію. В принципі, багато документів не потрібно, та й вартість зняття з обліку автомобіля в Україні не така вже й велика. В цілому, щоб зняти авто з обліку в Києві потрібно буде віддати правоохоронним органам близько п’ятисот гривень. Звичайно, за відсутності додаткових нюансів, які зазвичай призводять до додаткових витрат.

Пакет документів необхідних для зняття з обліку авто також буде мінімальним. це:

  • Цивільний паспорт власника автомобіля, плюс ксерокопії з першої по шосту сторінку;
  • Ідентифікаційний код власника автомобіля, плюс, знову ж його ксерокопія;
  • Технічний паспорт на транспортний засіб, що знімається з обліку;

Квитанція про оплату транспортного збору за 2010 рік. Зрозуміло, що більшість автолюбителів не зберігають подібні квитанції протягом 6 років, з урахуванням того, що транспортний збір ось уже шість років, як скасовано. А тому, якщо ви не зберегли таку квитанцію, то цей самий транспортний збір доведеться сплатити повторно, так як зняти з обліку автомобіль в Києві без цієї квитанції не вдасться. Вона входить в обов’язковий пакет документів. Транспортний збір обійдеться приблизно в сто гривень.

Звичайно, при знятті авто з обліку, потрібно віддати номерні знаки. Тому, вирушаючи в МРЕВ, не забудьте прихопити з собою викрутку. Однак, при бажанні, ви можете закріпити за собою право на старі номерні знаки, щоб, скажімо, оформити їх на щойно куплений автомобіль. У зв’язку з чим, при знятті машини з обліку, необхідно буде написати заяву, із зазначенням терміну, на який ви закріплюєте за собою старі номерні знаки (не більше трьох місяців), і залишити заставу за їх зберігання. По закінчення цього терміну, номера знищуються, а застава залишається в бюджеті МРЕВ.

Це основні документи, які необхідні для зняття автомобіля з обліку, якщо немає ніяких додаткових нюансів – таких, як зняття з реєстрації кредитного автомобіля, або автомобіля, який побував в заставі. У цьому випадку, крім вище перерахованих документів, знадобиться ще і банківська документація – кредитний або заставний договір, банківська виписка про погашення кредиту та/або нотаріально завірена виписка з ДРОРМ. На жаль, без наявності відповідної документації, зняти з обліку автомобіль ніяк не вийде, тому, краще подбайте про це заздалегідь.

Ще один нюанс, який може спливти в останній момент і послужити підставою для відмови в знятті автомобіля з обліку в ДАІ – це несплачені штрафи. Сподіваюся всі пам’ятають ті часи, коли штрафи в ДАІ виписувалися по фотофіксації і відправлялися простим листом поштою. Є ймовірність, що про деякі штрафи, які не дійшли до вас, на зразок паркування в недозволеному місці або перевищення швидкості на трасі, ви і не здогадуєтеся.

Остання підстава для відмови в тому, щоб зняти авто з обліку, може бути тільки заміна номерних агрегатів. Звичайно, якщо, в цьому випадку, не було дотримано всіх формальностей в оформленні відповідних документів. Приховати зміну номерних агрегатів не вдасться, так як зняти з обліку машину без звірки та акту оцінки експерта-криміналіста ДАІ, вам, знову таки, не вдасться.

Ось такі тонкощі, щодо зняття автомобіля з обліку. Вартість подібної процедури може коливатися в залежності від наявності штрафів, збереження або не збереження старих номерних знаків, і витрат на оплату інших необхідних документів. Так що, вартість зняття авто з обліку, може дещо збільшиться в порівнянні з початковою. При відсутності подібних нюансів, скільки коштує зняти з обліку авто, визначити досить просто. Вам буде потрібно оплатити послуги експерта-криміналіста в розмірі 200 грн плюс акт оцінки в розмірі 40 грн. Послуги МРЕВ обійдуться в 200 грн., І в 52,50 грн. обійдеться оплата транзитних номерів.

Однак, якщо, зваживши всі «за» і «проти», підрахувавши всі витрати – скільки коштує зняти авто з обліку, у скільки обійдуться додаткові витрати, яких може виявитися зовсім немало, плюс клопоти і витрачений час, ви вирішите, що більш доречно продати авто по техпаспорту без зняття з обліку – компанія EXPRESS VYKUP позбавить вас від непотрібних проблем і виснажливого переоформлення документів. Досить просто залишити заявку на автовикуп, буквально через кілька хвилин з вами зв’яжеться наш фахівець для викупу автомобіля.

 

 Позвонить сейчас